Катерина Здравкова

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Д-р Катерина Здравкова (26 јули 1960 година, Скопје) — македонски информатичар. Основното и средното образование го оформила во Скопје.

Надворешни врски[уреди | уреди извор]

Мрежно место на Д-р Катерина Здравкова (ФИНКИ)