Категорија:Шаблони за гласање

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Список на шаблони кои се употребуваат при гласање. На секоја од страниците за разговор на шаблоните дадеко е кратко напатствие како и кога овие шаблони се користат

  • За  за
  • Против  против
  • Воздржан  воздржан
  • Неутрален  неутрален
  • Коментар  коментар
  • Бриши  бриши
  • Остави  остави

Страници во категоријата „Шаблони за гласање“

Прикажани се 7 од вкупно 7 страници во категоријата.