Категорија:Шаблони за боење текст

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Шаблони за боење на текст во Википедија. Боите користете ги мошне штедливо ако не сакате статиите да личат на новогодишни елки.

Шаблон:Aqua (color) Black Blue Шаблон:Blue pencil Шаблон:Brown Шаблон:Cyan Шаблон:Fuchsia Шаблон:Gold (color) Green Grey Шаблон:Lime Шаблон:Magenta Шаблон:Maroon Шаблон:Navy (color) Шаблон:Olive Шаблон:Orange (color) Шаблон:Pink (color) Шаблон:Purple Red Шаблон:Silver (color) Шаблон:Teal White Шаблон:Yellow

Страници во категоријата „Шаблони за боење текст“

Прикажани се 7 од вкупно 7 страници во категоријата.