Прејди на содржината

Категорија:Статии со извори на ирски (ga)

Од Википедија — слободната енциклопедија

Ова е следечка категорија за CS1-наводи кои го користат параметарот |language=ga кој распознава извори на овој јазик. Страниците во оваа категорија треба да се ставаат само преку CS1-предлошки и Модул:Citation/CS1.

Страници во категоријата „Статии со извори на ирски (ga)“

Прикажани се 3 од вкупно 3 страници во категоријата.