Прејди на содржината

Категорија:Статии со извори на албански (sq)

Од Википедија — слободната енциклопедија

Ова е следечка категорија за CS1-наводи кои го користат параметарот |language=sq кој распознава извори на овој јазик. Страниците во оваа категорија треба да се ставаат само преку CS1-предлошки и Модул:Citation/CS1.

Страници во категоријата „Статии со извори на албански (sq)“

Прикажани се 73 од вкупно 73 страници во категоријата.