Категорија:Слики со непозната лиценца од непознат датум 2008

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Сликите што се во оваа категорија биле означени со {{без лиценца}}, но не бил посочен датум. Ве молиме заменете ја ознаката со

{{без лиценца|месец=јануари|ден=19|година=2022}}

за да се категоризира сликата под денешниот датум.

Оваа категорија моментално не содржи страници или податотеки.