Категорија:Омраза

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Главната статија за оваа категорија е Омраза.
Поимот „омраза“ се смета за спротивен на поимот „љубов“.

Поткатегории

Оваа категорија ги содржи следниве 2 поткатегории од вкупно 2.

З

Х

Страници во категоријата „Омраза“

Оваа категорија содржи само една страница.