Категорија:Луѓе од Зволе

Од Википедија — слободната енциклопедија

Во оваа категорија се наведени луѓе родени во градот Зволе, Холандија или оние што провеле значаен дел од животот таму.

Страници во категоријата „Луѓе од Зволе“

Оваа категорија содржи само една страница.