Прејди на содржината

Категорија:Злобници

Од Википедија — слободната енциклопедија
Главната статија за оваа категорија е Злобник.
Поимот „злобници“ се смета за спротивен на поимот „јунаци“.

Страници во категоријата „Злобници“

Оваа категорија содржи само една страница.