Категорија:Горен Пфалц

Од Википедија — слободната енциклопедија
Главната статија за оваа категорија е Горен Пфалц.

Поткатегории

Оваа категорија ги содржи следниве 2 поткатегории од вкупно 2.

Страници во категоријата „Горен Пфалц“

Оваа категорија содржи само една страница.