Категорија:Гени на хромозомот 22

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Главната статија за оваа категорија е Хромозом 22 (човек).

Страници во категоријата „Гени на хромозомот 22“

Оваа категорија содржи само една страница.