Прејди на содржината

Категорија:Википедија:Статистика

Од Википедија — слободната енциклопедија

Опис:

Ова е категорија за страници што содржат статистички податоци за содржината на Википедија и нејзиното користење.

Видете и статистика и достигнувања на Мета.

Кратенки:
КАТ:С

Страници во категоријата „Википедија:Статистика“

Прикажани се 2 од вкупно 2 страници во категоријата.