Категорија:Википедија:Оценувачи

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Оваа категорија ги содржи корисничките страници на оценувачите (преку шаблонот {{Корисник Оценувач}}). Автоматски создадениот список на сите корисници со правото „оценувач“ на овој проект е овде.

Страници во категоријата „Википедија:Оценувачи“

Прикажани се 9 од вкупно 9 страници во категоријата.