Категорија:Буџети

Од Википедија — слободната енциклопедија
„Буџети“ има свое место во класификационите кодови на JEL:
JEL:D1
Главната статија за оваа категорија е Буџет.

Поткатегории

Оваа категорија ја содржи само следнава поткатегорија.

Ј

Страници во категоријата „Буџети“

Оваа категорија содржи само една страница.