Ин Магазин

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

IN Magazin (www.inmagazin.mk) е независен македонски интернет портал основан во март 2012 година.

In Magazin
Податотека:In.png
URL http://www.inmagazin.mk/
Комерцијална?Да
Тип на место Веб портал
РегистрацијаИзборна
Достапни јазици:Македонски
Сопственик
Создавач Дарко Лазаревски
Марјан Лазаревски
Дејан Петковски
Дарко Стоилевски
Пуштенајануари 2005
Моментален статусАктивна