Зумпрес

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Зумпрес - македонска издавачка куќа, со седиште во Скопје.

Изданија[уреди | уреди извор]

Наводи[уреди | уреди извор]

  1. „Белешка за авторот“, во: Иван Додовски, Големиот куфер, Темплум, Скопје, 2005, стр. 95-96.