Елвиљар/Билар

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Alava municipalities Elvillar.JPG

Елвиљар/Билар — општина во покраината Алава од автономната заедница Баскија.