Долги Рид

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Долги Рид is located in Република Македонија
Долги Рид
Долги Рид
Долги Рид (Република Македонија)

Долги Ридрид во Македонија, со следниве географски координати: географска ширина од 41o 17' 17'', географска должина од 20o 56' 18''.