Дејан Митрев

Од Википедија — слободната енциклопедија
Дејан Митрев
Лични податоци
Роден во    Струмица
Клупски податоци
Сегашен клуб ФК Турново


* Настапи (Голови)

Дејан Митрев (роден на 20 јули 1988 во Струмица[1]) — македонски фудбалер, кој во моментот настапува за екипата на ФК Турново.

Наводи[уреди | уреди извор]