Дестинации на Jetairfly

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Ова е список на места до кои сообраќа авиопревозникот Jetairfly.[1]

Африка[уреди | уреди извор]

 Алжир
 Зелен ’Рт
Египет Египет
Кенија Кенија
Мароко Мароко
Танзанија Танзанија
Тунис Тунис

Америка[уреди | уреди извор]

 Костарика
 Куба
 Доминиканска Република
Јамајка Јамајка
 Мексико

Азија[уреди | уреди извор]

 Кипар
Израел Израел
 Јордан
 Тајланд
 Турција

Европа[уреди | уреди извор]

 Албанија
 Белгија
 Бугарија
 Хрватска
 Франција
 Грција
 Италија
Македонија Македонија
 Малта
 Холандија
 Португалија
 Шпанија
 Обединето Кралство

Откажани дестинации[уреди | уреди извор]

Африка
Азија
Европа

Наводи[уреди | уреди извор]