Прејди на содржината

Дарко Гелев – Брејк

Од Википедија — слободната енциклопедија
Дарко Гелев - Брејк
Роден 4 мај 1976
Скопје
Националност Македонец
Познат пејач

Дарко Гелев – Брејк (4 мај 1976, во Скопје) — македонски пејач.[1]

  1. „Muzika.Net.Mk > Изведувачи > Брејк > Лична карта“. web.archive.org. 2005-01-17. Архивирано од изворникот на 2005-01-17. Посетено на 2020-10-21.CS1-одржување: бот: непознат статус на изворната URL (link)