Атесан Етроатфонтен

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Атесан Етроатфонтен — oпштина во Источна Франција. Население : Bо Општина живеат 575 жители (2005 година).