Шаблон:Infobox Finnish Municipality

Од Википедија, слободната енциклопедија
(Пренасочено од Шаблон:Финска општина)
Прејди на: содржини, барај
Infobox Finnish Municipality
Земја Финска
Регион
Подрегион
Час. појас EET (UTC+2)
 • Лете (DST) EEST (UTC+3)


Грешка во наводот: Статијата има ознаки <ref>, но не ја најдов потребната ознака {{наводи}} (или <references/>).