Шаблон:Јд-стара-70

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на: содржини, барај
Јавен домен
Оваа слика е во јавен домен бидејќи авторското право над неа истекло во Соединетите Американски Држави и сите други земји со период на заштита на авторски права во текот на животот на авторот плус 70 години.