Корисник:Robin Hood

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на: содржини, барај
Википедија:Вавилон
fr Cette personne a pour langue maternelle le français.
en-4 This user speaks English at a near-native level.
mk-0 Корисникот воопшто не разбира македонски.
Специјални страници
Портали Шаблони

Статистики[уреди]

Created on 23rd of December, 2006
Member no 1061
54.126 users on 30 март 2015