Комотинска тврдина

Од Википедија, слободната енциклопедија
Прејди на: содржини, барај
Комотинска тврдина
Податоци
Место
Земја Босна и Херцеговина


Комотинската тврдина се наоѓа во Босна и Херцеговина.

</noinclude>